خوش آمدید

جستجو

تبلیغات





صعود نونهالان موعود زنجان به مرحله دوم مسابقات کشوری

     کمیته مسابقات از اعلام تیم های صعود کننده به مرحله دوم مسابقات مناطق رده های سنی پایه خبر داد.

    با توجه به برگزاری مسابقات مرحله اول مناطق رده های سنی پایه که با همکاری هیت ها و تیم های میزبان در سراسر کشور انجام شد و تیم های زیر به دور دوم صعود کردند.

    گفتنی است، در صورت اعلام آمادگی مجدد تیم های صعود کننده، این مرحله نیز به صورت مجتمع برگزار خواهد شد. تیم های حاضر می توانند درخواست میزبانی خود را تا 14 اسفندماه به کمیته مسابقات ارسال کنند تا برنامه ریزیها و ادامه مسابقات در اسفندماه ادامه خواهد داشت در غیر این صورت  که میزبانان به تعداد کافی وجود نداشته باشد مسابقات مرحله بعد با هماهنگی تیم ها به گونه ای دیگر برگزار و یا به بعد از عید نوروز موکول خواهد شد.

    امید

    گروه 1: کاسپین قزوین ، آراد بهمن آمل

    گروه 5: گل گهر سیرجان – برق هرمزگان

    گروه 6: استقلال خوزستان – هلال احمر ایلام

    گروه های 4، 3 و 2 در حال برگزاری است که تیم های صعود کننده متعاقبا اعلام می شود.

    جوانان

    گروه 2: ستارگان گرگان، آرامش توس مشهد

    گروه 4: آلومینیوم اراک، افشید قم

    گروه 5: استقلال کاشان، پارسیان کرج

    گروه 6: شهرداری نجف شهر کرمان، گل گهر سیرجان

    گروه 7: توانیر بندرعباس، البدر بندر کنگ

    گروه 8: حافظ شیراز، عقاب پردیسان قم

    گروه 9: کارون اهواز، ملی و حفاری اهواز

    همچنین گروههای 3 و 1 در حال برگزاری است که تیم های صعود کننده متعاقبا اعلام می شود.

    نوجوانان

    گروه 1: عقاب بندر ترکمن،  جوان آمل

    گروه2: فولاد مشهد ، مصرزاده اسفراین

    گروه 3: شهرداری اردبیل ، شهرداری انزلی

    گروه 4: فولاد یزد، شهرداری کاشان

    گروه 5: نساجی مازندران، گسترش فولاد تبریز

    گروه 7: نفت اهواز، زاگرس دهلران

    گروه 8: استقلال بوشهر، ایرانجوان بوشهر

    گروه 9: مدیریت برق هرمزگان، وصال شیراز

    همچنین گروه 6 مسابقات در حال برگزاری است که تیم های صعود کننده متعاقبا اعلام خواهد شد.

    نونهالان

    گروه 1: سیاهجامگان قم – صبای قم

    گروه 2: مقاومت تهران، استقلال نوین ساری

    گروه 3: دبیری تبریز، خزر لنگرود

    گروه 4: موعود زنجان، آبی پوشان گیلانغرب

    گروه 6: مدرسه عالی مشهد، پیشگامان مشهد

    گروه 7: کرانه خلیج فارس ، بهمن نوین شیراز

    گروه 8: آلومینیوم هرمزگان، سپاهان زاهدان

    همچنین گروه 5 در حال برگزاری است و تیم ها صعودکننده اعلام خواهد شد.


    این مطلب تا کنون 6 بار بازدید شده است.
    منبع
    برچسب ها : گروه ,مسابقات ,صعود ,اعلام ,برگزاری ,استقلال ,صعود کننده ,کننده متعاقبا ,متعاقبا اعلام ,اعلام خواهد ,همچنین گروه ,کننده متعاقبا اعلام ,صعود کننده متعاقبا ,
    صعود نونهالان موعود زنجان به مرحله دوم مسابقات کشوری

تبلیغات


    محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده